افتتاح اولین نمایشگاه لباس، کیف و کفش در قشم با حضور تولیدکنندگان داخلی کشور جمعه شب در قشم رونمایی شد. نمایشگاه لباس، کیف و کفش تا نهم بهمن ماه جاری(دوشنبه) دایر است. به گفته مسئول برگزار کننده این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: نمایشگاه مذکور شامل ۲۷ غرفه است و ۹۰ درصد از غرفه داران را تولید کنندگان داخلی تشکیل می دهند.

 

افتتاح نمایشگاه لباس

افتتاح نمایشگاه لباس

 

اولین نمایشگاه لباس کیف و کفش در قشم

به گزارش سایت خبری تحلیلی نمایشگاهی ۳ راه مسئول برگزار کننده این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: نمایشگاه مذکور شامل ۲۷ غرفه است و ۹۰ درصد از غرفه داران را تولید کنندگان داخلی تشکیل می دهند.

آقای محمد ابراهیمی اضافه کرد : تولید کنندگان پوشاک از شهرهای مشهد، قم، شیراز، تهرا،ن کرمانشاه، یزد و منطقه آزاد قشم و نیز تولید کنندگان پوشاک در خود قشم حضور دارند.

ایشان ادامه داد: در راستای معرفی سنت ها و ارتقاء فرهنگ بومی، غرفه هایی برای تولیدکنندگان لباس های محلی و بومی اختصاص یافت.

ابراهیمی متذکر شد : توسعه کسب و کار در قشم و آشنایی تولیدکنندگان و تاجران عرصه پوشاک با ظرفیت های جزیره قشم است.

ابراهمیی در ادامه گفت: با توجه به اینکه قشم یکی از مبادی مهم ورود پوشاک به سرزمین اصلی است تولیدکنندگان ایرانی می توانند با استفاده از فرصت های موجود در این جزیره، نسبت به ایجاد کارگاه تولیدی در این شهرستان اقدام کنند.

نمایشگاه لباس، کیف و کفش تا نهم بهمن ماه جاری(دوشنبه) دایر است.

شهرستان قشم شامل جزیره های

قشم

هرمز

هنگام و

لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است.

 

 

تقویم  نمایشگاهی بهمن ماه ۱۳۹۶

[table “9” not found /]
[table “11” not found /]
#

اشتراک این خبر در :