با توجه به همه این افزایش قیمت‌ها، رکودی که در صنعت لوازم خانگی و بازار فروش آن است و قدرت خرید پایین مردم باعث می‌شود فروشندگان و تولیدکنندگان نتوانند به اندازه‌ای که لازم است قیمت لوازم خانگی افزایش پیدا کند.

 

افزایش لوازم خانگی

افزایش لوازم خانگی

 

هنوز برای افزایش لوازم خانگی جا دارد !؟

به گزارش سایت خبری نمایشگاهی ۳ راه به نقل از پول نیوز: یکی دو روزی است که خبر گرانی ۵ تا ۱۰ درصدی لوازم خانگی شنیده می‌شود. بهانه این گرانی هم افزایش قیمت دلار شمرده شده است. حبیب‌الله انصاری دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی در این باره به پول نیوز می‌گوید: گرانی ربطی به دلار ندارد. حداقل فعلا ندارد. تا گرانی دلار روی تولیدات لوازم خانگی اثر بگذارد طول می‌کشد.

وی ادامه می‌دهد: قیمت هر محصولی به عوامل تولید آن بستگی دارد. در صنعت، قیمت تمام شده بیش از هر چیزی به مواد اولیه و قطعات اولیه وابسته است.

آقای انصاری اظهار داشت : از ابتدای امسال، ۳۰ درصد بر قیمت مواد اولیه صنعت لوازم خانگی افزوده شده از فولاد گرفته تا رنگ.

از طرفی در صنعت لوازم خانگی افزایش دستمزد‌ داشتیم. با وجود همه این افزایش قیمت‌ها، رکودی که در صنعت لوازم خانگی و بازار فروش آن است و قدرت خرید پایین مردم باعث می‌شود فروشندگان و تولیدکنندگان نتوانند به اندازه‌ای که لازم است قیمت لوازم خانگی افزایش پیدا کند.

انصاری افزود: مردم نمی‌توانند بیشتر از این برای خرید  لوازم خانگی هزینه کنند. به گفته او اگر هم در کف بازار بین ۵ تا ۱۰ درصد گرانی دیده شده ناشی از فشار گرانی مواد اولیه صنایع لوازم خانگی است و گرانی واقعی بیش از این هاست

کانال تلگرامی ۳ راه

کانال تلگرامی ۳ راه

 

تقویم نمایشگاهی بهمن ماه ۹۶

[table “9” not found /]
[table “11” not found /]

 

#

اشتراک این خبر در :