یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید تکریم ایرانیان نزد خود و کشور های دنیاست اما سالهاست به اسم نمایشگاه فروش بهاره در پایتخت بدون هیچ تغییراتی جهت رفاه حال بازدید کنندگان سال به سال بدتر می شوند. باید از مسئولین برگزاری این دست از نمایشگاه پرسید آیا فضای محیطی حکیمیه تهران که برای سال های محدود برنامه ریزی برگزای نمایشگاه فروش بهاره در نظر گرفته شده بود چرا باید امسال در ورود به چهلمین سال حضور قدرت مند جمهوری اسلامی ایران همچنان بدون تغییرات رفاهی و بهداشتی در این محل برگزار میگردد؟ّ

 

وضعیت محوطه نمایشگاه بهاره حکیمیه

وضعیت محوطه نمایشگاه بهاره حکیمیه

 

بازارچه میلیک یا نمایشگاه فروش بهاره ؟

به گزارش سایت خبری نمایشگاهی ۳ راه باید از مسئولین برگزاری این دست از نمایشگاه پرسید آیا فضای محیطی حکیمیه تهران که برای سال های محدود برنامه ریزی برگزای نمایشگاه فروش بهاره در نظر گرفته شده بود چرا باید امسال در ورود به چهلمین سال حضور قدرت مند جمهوری اسلامی ایران همچنان بدون تغییرات رفاهی و بهداشتی در این محل برگزار میگردد؟

ترافیک سنگین در دور تا دور ورودی جنوبی و شمالی و آلودگی صوتی شدید به همراه حضور دستفروشان در خیابان های منتهی به نمایشگاه برای خانواده های ساکن در این خیابان های اطراف نمایشگاه آزار دهنده و برای خریداران از این نمایشگاه ها دردسری بزرگ شده است. نبود سیستم بهداشتی مناسب برای جمعیت بازدید کننده یکی از معضلات این نمایشگاه میباشد به طوری که صف برای توالت رفتن به بیرون از دستشوئی ها کشیده شده است.

 

فلسفه وجود مجوز به فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی چیست؟

باید پرسید اما از کی نمی دانم ! تمام دنیا در ابتدای سال جدید تخفیفات سالانه خود را از طریق فروشگاه های زنجیره ایی به دست مردم میرسانند ولی ما مجوز دادیم اما بصورت موازی کاری نمایشگاه فروش بهاره میزنیم. آیا کشاندن واحد های صنفی از گوشه کنار بازار و اخذ مبالغ هنگفت برای مدت کوتاه اجاره غرفه به قیمت اجناس می افزاید و یا به کاهش آن؟

به نظر میرسد هدف نمایشگاه های بهاره تنظیم بازار اگر باشد ولی این نوع برگزاری برای پایتخت نشینان دور از تکریم است و هر سال دوستان تصمیم گیر عنوان میکنند در این محل سال آخر است اما باز هر سال ادامه دار است.

فیلم ها گویای شرایط نامناسب نمایشگاه فروش بهاره در حکیمیه است

 

#

اشتراک این خبر در :