زمان برگزاری رویدادهای نمایشگاه CES 2018

 

نمایشگاه CES 2018 بزرگترین رویداد قاره آمریکا در مورد صنعت لوازم الکترونیک و لوازم خانگی و صوتی تصویری به صورت اختصاصی می باشد. تکراتو – اخبار روز تکنولوژی techrato.com نمایشگاه CES 2018 را یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مرتبط با صنعت لوازم الکترونیک است که در آن به صورت اختصاصی به گوشی‌های هوشمند جدید نیز پرداخته خواهد شد. زمان برگزاری رویدادهای مختلف در این نمایشگاه به وقت ایران منتشر شده است. قرار است این نمایشگاه تا چند روز دیگر در شهر لاس وگاس آمریکا شروع به کار مطلب زمان برگزاری رویدادهای نمایشگاه CES 2018 به وقت ایران – اخبار روز تکنولوژی نوشته شده است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی خبری ۳راه نمایشگاه CES 2018 یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مرتبط با صنعت لوازم الکترونیک است که در آن به صورت اختصاصی به گوشی‌های هوشمند جدید نیز پرداخته می‌شود. زمان برگزاری رویدادهای مختلف در این نمایشگاه به وقت ایران منتشر شده است

 

قرار است این نمایشگاه تا چند روز دیگر در شهر لاس وگاس آمریکا شروع به کار کند. همانند سال‌های قبل، امسال هم انتظار می‌رود محصولات مصرفی ابتکاری جدید معرفی شوند و در بین این محصولات، گوشی‌های هوشمند جدیدی نیز خودنمایی خواهند کرد.

 

ما پیش از این به گوشی‌های هوشمندی که انتظار داریم در نمایشگاه CES 2018 رونمایی شوند، اشاره کرده بودیم. می‌توانید با کلیک کردن بر روی لینک زیر از حضور شرکت‌های مختلف در این نمایشگاه باخبر شوید.

 

با احتمال بسیار زیاد، در این رویداد شرکت‌های بزرگی همچون سونی جدیدترین پرچمدار خود را  برای اولین بار در معرض دید همگان قرار خواهد داد. در حقیقت انتظار داریم تمامی تولید کنندگانی که در نمایشگاه CES 2018 حضور می‌یابند، از تولیدات جدیدشان رونمایی کنند.

در این مطلب جدول زمانبندی مهمترین رویدادهای نمایشگاه CES 2018  را قرار داده ایم، تا شما به راحتی از اتفاقاتی که در  این نمایشگاه رخ می‌دهد، باخبر شوید.

 

روز ۷ ژانویه (۱۷ دی ماه)

نام شرکت زمان رویداد محصول مورد انتظار
آنر (Honor)  ۶:۳۰ بعد از ظهر (به وقت ایران) گوشی موبایل مبتنی بر هوش مصنوعی (مایا، سالینا یا آنر ۱)

روز ۸ ژانویه (۱۸ و ۱۹ دی ماه)

نام شرکت زمان رویداد محصول مورد انتظار
ال‌جی (LG) ۷:۳۰ تا ۸:۱۵ بعد از ظهر روز ۱۸ ام دی ماه رنگ جدید (قرمز تمشکی) ال جی V30
بلک‌بری (BlackBerry) ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۱۵ بعد از ظهر روز ۱۸ ام دی ماه نامشخص
سامسونگ (Samsung) ۱:۳۰ تا ۲:۱۵ صبح روز ۱۹ ام دی ماه محصولات میان رده جدید
سونی (Sony) ۴:۳۰ صبح روز ۱۹ ام دی ماه پرچمدار جدید سری اکسپریا

روز ۹ ژانویه (۲۰ دی ماه)

نام شرکت زمان رویداد محصول مورد انتظار
هوآوی (Huawei) ۱:۳۰ تا ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران ارائه جزئیات بیشتری در مورد گسترش فعالیت‌های شرکت در آمریکا

بیشتر بخوانید:

در نمایشگاه CES 2018 کدام شرکت‌ها گوشی‌های جدیدی را معرفی می‌کنند؟

منبع: phonearena

#

اشتراک این خبر در :