دومین نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک و پلاستیک تهران ( مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات، محصولات و خدمات، رنگ و رزین) در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در ابتدای بزرگراه خلیج فارس با حضور ۱۰۱ شرکت در ۲ سالن با اجراء شرکت مدیریت بین المللی تجارت و رویداد آرسا و انجمن صنایع همگن، ماشین سازان و تجهیزات پلیمری با هم کاری شهر داری و مجوز سازمان توسعه و تجارت با حضور جناب آقای دکتر قادری مدیر عامل شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب و جناب آقای دکتر خاکسار مجری این دوره از نمایشگاه در تاریخ سوم بهمن گشایش یافت.

 

تهران پلاست

تهران پلاست

 

شهر آفتاب هم میزبان صنعت پلاستیک شد

به گزارش سایت خبری تحلیلی و نمایشگاهی ۳ راه در دومین دوره این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی که در دو سالن حضور داشتند محصولات و ماشین آلات خود را شامل : انواع قطعات ترکیبی لاستیک، فلز، غلتک ها، ماشین های بازیافت پلاستیک، تجهیزات آزمایشگاهی، صنعتی و تحقیقاتی، ماشین آلات آسیاب پلاستیک، ساخت و تعمیرات تخصصی کنترلر های صنعتی، تولیدات لوازم پلاستیک آشپزخانه، انواع قطعات و قالب های پلاستیک،انواع کامپاند، مستربچ، گرانول های صنعت پلاست و….  در معرض دید بازدیدکنندگان و رقبا گذاشته بودند.

غرفه چین در نمایشگاه آفتاب

غرفه چین در نمایشگاه آفتاب

 

در این نمایشگاه حضور ۵ شرکت های چینی چشمگیر بود بطوری که برخی از غرفه ها سر درب معرفی شرکت های حاضر با جملات و کلمات چینی کامل گردیده بود. وجود کارگاه های آموزشی در ساعت های معین و مدرس های گوناگون در مباحث صنعت باز یافت پلاستیک و کارگاه آموزشی فرایند تزریق و کلاس های آموزشی دیگر در این دوره محسوس تر بود.

بازدیدکنندگانی که قبلأ در سایت شهر آفتاب ثبت نام کرده بودن به هنگام ریجستری کتاب مشارکت کنندگان نمایشگاه را دریافت میکردند. حضور خانواده مطبوعات و رسانه های صنعت پلاستیک شامل مدیریت نوین، سایت ایران پلیمر،ایران پلاست، بسته بندی نامه بسپار، سایت خبری ایرانیان پلاست و ۶ ماه نامه و آگهی نامه دیگر در سالن ها به چشم میخورد.

مدیریت نوین

مدیریت نوین

این نمایشگاه تا ۶ بهمن و از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر آماده بازدید علاقه مندان می باشد.

 

کتاب مشارکت کنندگان دومین نمایشگاه شهر آفتاب آماده ارسال تلگرامی می باشد

لطفا جهت دریافت کتاب به شماره ۰۹۱۲۱۱۲۲۸۲۵ از طریق تلگرام ارتباط برقرار نمایید

با تشکر

آقای ضرغامی

 

 

تقویم نمایشگاهی بهمن ماه ۱۳۹۶

[table “9” not found /]

ادامه تقویم نمایشگاهی بهمن ماه ۱۳۹۶

[table “11” not found /]
38

#

اشتراک این خبر در :