معاون فرهنگی وزیر ارشاد گفت: برای برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی (جایزه فیروزه) نه تنها هزینه‌ای نمی‌کنیم بلکه سود هم می‌کنیم. ضمن اینکه علاوه بر کار فرهنگی یک کار اقتصادی نیز انجام می‌دهیم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی و خبری ۳ راه به نقل از خبرگزاری فارس معاون فرهنگی وزیر ارشاد گفت: برای برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی (جایزه فیروزه) نه تنها هزینه‌ای نمی‌کنیم بلکه سود هم می‌کنیم. ضمن اینکه علاوه بر کار فرهنگی یک کار اقتصادی نیز انجام می‌دهیم.

محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر ارشاد روز یکشنبه ۱۷ دیماه در آیین اختتامیه جشنواره فیروزه اظهار داشت: در اکثر نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها معاونت فرهنگی باید هزینه کند تا یک کار فرهنگی انجام شود اما این نمایشگاه نه تنها برای ما هزینه‌ای نداشته بلکه سود داشته است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه سودی هم نصیب اهالی فرهنگ و بازار فرهنگ کشورمان می‌شود و امیدوارم با اینکه در آغازین گام‌های خود هستیم بتوانیم در آینده نمایشگاه را به نمایشگاهی پرنشاط و فعال تبدیل شود.

جوادی تاکید کرد: این نمایشگاه، عرصه‌ای برای نمایش کالاهای فرهنگی است؛ حالا چه کالاهایی که محصول خرده فرهنگ‌های موجود در کشورمان است و چه کالاهایی که می‌توانند جنبه بین‌المللی داشته باشند.

وی افزود: در این نمایشگاه به دنبال این هستیم که ذائقه‌های مختلف را دریابیم و درپی یافتن بازار بین ‌المللی باشیم. همچنین فعالیت‌های فرهنگی والگوی اسلامی باید با این رویداد ادامه پیدا کند و ابعاد آن را گسترش دهیم.

 

#

اشتراک این خبر در :