سایت نمایشگاهی میاندوآب با بیش از ۱۲۰ عنوان متنوع نمایشگاه بر گزار شده در ۵ سال اخیر به طور متوسط بیش از  ۲۰ عنوان نمایشگاه در سال توانمندی های بالقوه شهر ۲۶۰٫۰۰۰ نفری شهر میاندوآب را با ۱۲۰ واحد صنعتی تولیدی و با ۱۵۰ هکتار شهرک صنعتی و قطب کشاورزی محصولات چغندر قند و پیاز و …. میتواند بالفعل تبدیل نماید.

 

 

 

میاندوآب بالاترین استاندارد نمایشگاهی کشور را دارد

به گزارش سایت نمایشگاهی ۳ راه مجتمع نمایشگاه بین المللی جنوب استان آذربایجان غربی به مرکزیت میاندوآب و با مدیریت مهندس ترکمان غلامی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره نمایشگاه های جنوب استان به بهانه برگزاری هشتمین دوره نمایشگاه صنعت مبلمان و لوستر به تاریخ ۱۶ تا ۲۰ بهمن سال جاری لحظاتی به گفتگو می نشینیم.

 

سوال : آیا نزدیکی تاریخ عنوان های سایت نمایشگاهی میاندو آب با استان های همجوار مشکل ساز نیست؟

خیر، ولی در حال حاضر خوی و ماکو هم دارای سایت نمایشگاهی خواهند شد و حتی در نیشابور سایت نمایشگاهی وجود دارد که در ۱۰۰ کیلومتری سایت نمایشگاهی مشهد در استان خراسان رضوی می باشد.

 

سوال :اما مشارکت کنندگان نمایشگاهی نظر متفاوت با شما دارند؟

بله از جهاتی ما در بعضی از عنوان های نمایشگاهی کمبود مشارکت کننده و یا غرفه دار در سطح نمایشگاه های با عنوان مشابه در استان های همجوار بر خورده ایم که این مشکل تنها ما نیست که این مشکل با تدوین تقویم نمایشگاهی مصوب انجمن نمایشگاه های کشور برای سال ۱۳۹۷ انشاالله وجود نخواهد داشت. ضمن این که در سال ۹۷ نمایشگاه های کشور گرید بندی خواهند شد و بر اساس تقسیم بندی بین المللی ملی و محلی انتظار داریم با تعین رتبه به جایگاه برتری که هدف گزاری نموده ایم برسیم

 

سوال : بعضی از مشارکت کنندگان در نمایشگاه های قبلی سایت میاندو آب از نبود خریدار بالقوه شکایت دارند؟

به صراحت بگویم نمایشگاه محل نمایش تازه ها و کالا و خدمات  مدرن و نو آوری است وقتی مشارکت کننده ایی بدون شناخت از نیاز بازار مردم منطقه با آوردن کالا و محصولات بنجور و خارج از پیک خرید به این سایت مراجعه می کند قطعأ شکست خود را باید به گردن کسی بیندازد و دنبال مقصر بگردد، ما غرفه داران ثابت و مشتریانی داریم که برای چندمین سال متوالی برای سال بعد با برنامه متراژ بیشتری رزرو می نمایند که موارد آن بسیار است.

 

سوال : چرا سایت نمایشگاهی میاندو آب برون سپاری عنوان های نمایشگاهی ندارد؟

سال های قبل تعدادی از عنوان های نمایشگاهی به بعضی از مجریان واگذار گردید که نتیجه مطلوبی نگرفتیم و کاستی های آنان به حساب سایت نوشته شد اما بر این شدیم که خود را راسأ برای رضایتمندی بیشتر مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان با مشکلات خاصی که دارد به انجام برسانیم. اما از همینجا دعوت میکنیم مجریان محترمی که استاندارد های  برگزاری عنوان های نمایشگاه میاندو آب را به نحو احسن با صلاحیت و توانمندی و صداقت به انجام برسانند وارد قرار داد واگذاری به شرکت های منتخب گردیم.

از مهندس غلامی پرسیدیم نمایشگاه میاندو آب تا کنون در چند  نمایشگاه های خارجی حضور داشته است؟ ایشان افزودند : در رزومه ما شرکت و حضور در نمایشگاه های خارجی الخصوص کشور های همسایه همچون آذربایجان و منطقه خود مختار نخجوان که ۱۶۹ کیلومتر  با استان آذربایجان غربی هم مرز است و با کشور ترکیه با ۵۶۶ کیلومتر مرز مشترک دارند و کشور عراق همچون اربیل و دهوک توانسته ایم توانمندی های میاندو آب را چه از جهات صنعتی و کشاورزی به کشور های همسایه معرفی کنیم در حال حاضر ما در مشارکت در احداث مرکز تجارت ایرانیان در باکو و محل دایمی برای معرفی تولیدات ایران هدف گذاری نموده ایم و برای استان دهوک در عراق که ۸۰% مردم آن با فرهنگ جمهوری اسلامی ایران تشابه دارند برای سال بعد نمایشگاه اختصاصی دایر نماییم.

 

سوال : تقویم نمایشگاهی سال ۹۷ میاندو آب آیا مشخص شده است؟

بله، ۲۱ عنوان نمایشگاه داخلی و ۲ عنوان نمایشگاه خارجی داریم که پس از مصوب کار گروه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در ادامه مدیر عامل شرکت نمایشگاهی جنوب استان آذربایجان غربی توضیح داد برای هشتمین دوره نمایشگاه مبلمان و لوستر که در نمایشگاه بین المللی میاندو آب در  ۳ سالن و فضای ۱۵۰۰ متر از برند های معتبر از ۷ استان تا کنون ۲۹ مشارکت کننده ثبت نام نموده اند و برای این نمایشگاه در شهر های مراغه شاهین دژ بوکان مهاباد پیران شهر تکاب اشنویه نقده سردشت تعدادی بیلبورد در شهر و نصب ۱۱۰۰ کارتن پلاست و ارسال پیامک گروهی جهت اطلاع رسانی عموم و دعوت به دیدار از نمایشگاه که از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ بهمن و از ساعت ۱۵ الی ۲۳ اقدام کرده ایم.

در خاتمه مهندس غلامی ضمن تشکر از همدلی مسئولین سازمان صنعت و معدن به خصوص

مهندس اسکندری مدیر کل محترم و معاون محترم سازمان توسعه تجارت جناب مهندس دهقان

و مهندس محمد جانی مسئول حوزه بازرگانی خارجی و مهندس درفشی ریاست صنعت و معدن

شهر میاندو آب و ریاست محترم اتاق اصناف و شهرداری محترم و شورای شهر و اماکن عمومی

نیروی محترم انتظامی خواستار توجه مسئولین محترم به نمایشگاه میاندو آب به عنوان ویترین

اقتصادی منطقه گردید.

 

 

کانال تلگرامی ۳ راه

کانال تلگرامی ۳ راه

 

۲۴ مورد تقویم نمایشگاهی بهمن ۹۶

[table “9” not found /]

ادامه تقویم نمایشگاهی بهمن ماه و اسفند ماه ۹۶

[table “11” not found /]
#

اشتراک این خبر در :